Metoda ADLObejrzyj prezentację metody ADL

Ponieważ ludzie w różny sposób uczą się obcych języków, w metodzie Angielski dla Leniwych możesz korzystać z dwóch rodzajów kursów. Jedne pozwalają Ci uczyć się języka intuicyjnie. Drugie przy pomocy reguł gramatyki.
  • Dzięki oddzielnym kursom możesz wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie sposób nauki.
  • Twój język ojczysty pomoże Ci uczyć się obcego.
  • Możesz uczyć się w dobrze zorganizowany i przyjazny sposób. Nagrania MP3 pozwalają Ci uczyć się w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki specjalnie dobranym dialogom, multimedialne kursy, które przypominają filmowe seriale, pozwolą Ci uczyć się angielskiego intuicyjnie:
  • Tajemnica Zielonej Wyspy pozwoli Ci zapamiętać 1.250 angielskich słów i zwrotów. Multimedialne ćwiczenia pomogą Ci nauczyć się mówić po angielsku.
  • Z Angielskim do mnie mów część 1 nauczysz się posługiwać 5.000 słów i zwrotów. Pozwoli Ci to swobodnie rozumieć i efektywnie posługiwać się angielskim w codziennym życiu.
  • Z Angielskim do mnie mów część 2 przyswoisz 12.000 słów i zwrotów. Pozwoli Ci to swobodnie rozmawiać po angielsku w dowolnej sytuacji.

Kursy możesz oglądać jak odcinki seriali w wersji polsko-angielskiej i angielskiej. W każdym uczestniczysz w nowych przygodach i poznajesz nowe słowa i zwroty. Dialogi są tak dobrane, abyś mógł je łatwo zapamiętać. Twój ojczysty język pomaga Ci intuicyjnie przyswajać angielskie słowa i zdania.
  • Świetni lektorzy, w tym wielu native-speakerów, pomogą Ci opanować poprawną wymowę i pozwolą Ci poznać różne akcenty angielskiego.
  • Multimedialne słowniczki, ćwiczenia oraz testy dodatkowo ułatwią Ci zapamiętywanie nowych słów i zwrotów. Przy pomocy ojczystego języka uzupełniasz angielskie zdania i w ten sposób uczysz się coraz lepiej posługiwać angielskim.

Bardzo efektywnie wykorzystujesz czas, który przeznaczasz na naukę. Uczysz się bez stresów i zbędnego wysiłku. Jeśli chcesz uczyć się angielskiego przy pomocy reguł gramatyki, pomogą Ci w tym:
  • Angielski dla leniwych, który pozwoli Ci nauczyć się układać różne rodzaje zdań.
  • Angielski dla leniwych część 2, który pozwoli Ci nauczyć się właściwie dobierać słowa i efektywnie się nimi posługiwać.

Naukę ułatwią Ci jasne wyjaśnienia w Twoim ojczystym języku i mnóstwo przykładowych angielskich zdań razem z ich polskimi tłumaczeniami.

Mapy Mózgu języka angielskiego, według których przyswajasz wiedzę, pomogą Ci wyobrazić sobie strukturę języka. Widzisz na nich zawartość kursów i ścieżki, które prowadzą do poszczególnych elementów języka. Uczysz się przy pomocy skojarzeń.

Ponieważ gromadzisz wiedzę w uporządkowany sposób, w swoim umyśle tworzysz strukturalną bazę danych z szybkim i łatwym dostępem do dowolnej zapamiętanej informacji.

W ćwiczeniach tłumaczysz polskie zdania na angielski. Przy pomocy ojczystego języka ćwiczysz układanie angielskich zdań i dobieranie właściwych słów. Wzbogacasz słownictwo i uczysz się posługiwać angielskim poprawnie i precyzyjnie.

Dzięki przyjaznym kursom i metodzie ADL możesz świetnie opanować angielski ucząc się w dogodny i ciekawy sposób.
Copyright (c) ADL Publishing Elżbieta Żółtak, wszelkie prawa zastrzeżone.