Tajemnica Zielonej Wyspy

Obejrzyj wersję demo kursu

Pobierz wersję DEMO kursu (9 MB)"Tajemnica Zielonej Wyspy" jest kursem dla początkujących i jest przeznaczona dla dzieci i dorosłych.

Oglądaj epizody pełne akcji i dzięki specjalnie dobranym dialogom ucz się angielskiego intuicyjnie, przy pomocy ojczystego języka,
zgodnie z metodą ADL.W kolejnych 20 epizodach bierzesz udział w podróży i przygodach Micka, jego rodziców oraz przyjaciół i jednocześnie uczysz się angielskiego.Uczestniczysz w grach i zabawach bohaterów kursu oraz słuchasz i czytasz ich rozmów po polsku i angielsku.

W każdej scence pojawiają się nowe słowa i zwroty. Dialogi są tak dobrane, abyś z łatwością mógł je zapamiętać.Świetni spikerzy pomogą Ci opanować poprawną wymowę.

Po zakończeniu scenki możesz uruchomić multimedialny polsko-angielski słowniczek. Możesz uczyć się nowych słów i zwrotów w przyjazny sposób.Ilustrowane ćwiczenia pomogą Ci nauczyć się mówić po angielsku. Możesz je oglądać i słuchać. Możesz także wyłączyć dźwięk i samodzielnie powtarzać zdania.Kurs pomoże Ci przyswoić ponad 1.200 słów i zwrotów. Nauczysz się układać angielskie zdania i swobodnie rozmawiać po angielsku.

Całą zawartość kursu możesz nagrać na odtwarzacz MP3. Możesz słuchać i uczyć się angielskiego w dowolnym miejscu.
Nauka z "Tajemnicą Zielonej Wyspy" może być dla Ciebie świetną zabawą!
Na płycie CD znajdziesz następujące materiały:

  • 20 epizodów w wersji polsko-angielskiej. Wszystkie dialogi słyszysz po polsku i po angielsku z łatwością rozumiejąc nowo poznane słowa i zwroty.
  • 20 epizodów w wersji angielskiej. Możesz je oglądać i ćwiczyć mówienie po angielsku.
  • 20 polsko-angielskich słowniczków, które pomogą Ci lepiej zapamiętać nowe słowa i zwroty.
  • Wszystkie materiały w wersji dźwiękowej MP3 - razem 4 godziny. Możesz je nagrać na odtwarzacz MP3 i słuchać przygód bohaterów oraz słowniczków w dowolnym miejscu, a przy tym mimowolnie uczyć się angielskiego!
  • Pliki PDF, które zawierają teksty wszystkich epizodów, słowniczków oraz ćwiczenia sprawdzające! Możesz je wydrukować, czytać, uzupełniać ćwiczenia i jeszcze szybciej i skuteczniej uczyć się angielskiego!Copyright (c) ADL Publishing Elżbieta Żółtak, wszelkie prawa zastrzeżone.