Tajemnica Zielonej Wyspy

Pobierz wersję DEMO kursu (9 MB)Tajemnica Zielonej Wyspy jest multimedialnym kursem dla początkujących: dzieci, młodzieży i dorosłych,
w którym nie musisz przyswajać żadnych zasad gramatyki!

W kolejnych 20 epizodach bierzesz udział w podróży i przygodach Micka, jego rodziców oraz przyjaciół,
a specjalnie dobrane dialogi po polsku i angielsku pozwalają Ci uczyć się angielskiego intuicyjnie,
przy pomocy ojczystego języka, zgodnie z metodą ADL.

Wygodny program pozwala Ci łatwo nawigować po zawartości kursu:W epizodach łatwo rozumiesz angielskie zdania, ponieważ słyszysz je po polsku i angielsku.
Słowniczki pomagają Ci szybko zapamiętać znaczenia nowych słów.
Ćwiczenia ułatwiają Ci zapamiętywanie nowych słów w kontekście i uczenie się mówienia po angielsku.Wybierając "Epizody" oraz odpowiedni numer na Mapie, na przykład "1", uruchamiasz epizod:W kolejnych odcinkach uczestniczysz w grach i zabawach bohaterów kursu. Oglądasz scenki, słuchasz i czytasz polskie i angielskie
zdania. W każdym epizodzie pojawiają się nowe słowa i zwroty. Dialogi są tak dobrane, abyś mógł je łatwo zapamiętać.Naukę ułatwią Ci słowniczki oraz dwa ćwiczenia.
Możesz je uruchamiać z Mapy lub na końcu każdego epizodu albo ćwiczenia:Multimedialne słowniczki pozwolą Ci szybko zapamiętać znaczenia nowych słów. Możesz słuchać,
czytać i utrwalać wymowę oraz pisownię wyrazów. Uczysz się słówek w przyjazny sposób.Zestaw dwóch uzupełniających się ćwiczeń pozwoli Ci nauczyć się układać zdania i płynnie
mówić po angielsku. Świetni spikerzy pomogą Ci opanować poprawną wymowę.
Możesz samodzielnie uzupełniać zdania pod ilustracjami i na głos powtarzać dialogi:W drugim ćwiczeniu uzupełniasz inne wyrazy w zdaniach. Dzięki temu
zapamiętujesz wszystkie słowa i doskonalisz umiejętność mówienia po angielsku.Nauka z Tajemnicą Zielonej Wyspy może być dla Ciebie świetną zabawą!
Przyswoisz ponad 1.200 słów, nauczysz się układać zdania i swobodnie rozmawiać po angielsku.

Dzięki nagraniom MP3 kursu, możesz słuchać i uczyć się angielskiego w dowolnym czasie i miejscu!

Na płycie CD znajdziesz następujące materiały:

  • 20 epizodów w wersji polsko-angielskiej. Łatwo rozumiesz nowo poznawane słowa i zwroty ponieważ dialogi słyszysz po polsku i angielsku.
  • 20 polsko-angielskich słowniczków, które pomogą Ci lepiej zapamiętać nowe słowa i zwroty.
  • 20 epizodów - ćwiczeń w wersji angielskiej - dwa ćwiczenia dla każdego epizodu. Możesz je oglądać, słuchać, czytać oraz ćwiczyć mówienie po angielsku.
  • Wszystkie materiały w wersji dźwiękowej MP3 - razem 4 godziny. Dzięki nim możesz słuchać epizodów i słowniczków w dowolnym czasie, ucząc się podświadomie, bez wysiłku, w dowolnym miejscu!:)
  • Wszystkie materiały w wersji tekstowej PDF: skrypty epizodów, słowniczków oraz ćwiczeń! Możesz je drukować, czytać, uzupełniać zdania w ćwiczeniach i jeszcze szybciej i skuteczniej uczyć się angielskiego!

Materiały tekstowe znajdziesz w katalogach "TZWteksty" i "TZWcwiczenia". W "TZWteksty" są skrypty
epizodów wraz ze słowniczkiem i zestawem dwóch ćwiczeń. W "TZWcwiczenia" znajdziesz skrypty z ćwiczeniami.Pliki PDF możesz drukować i uczyć się w tradycyjny sposób.
Wypełniając ćwiczenia utrwalasz umiejętność układania angielskich zdań oraz pisownię.Tajemnica Zielonej Wyspy pozwoli Ci przyswoić ponad 1200 słów i nauczyć się sprawnie posługiwać angielskim w codziennych rozmowach.


Nasza oferta jest dostępna w sklepieCopyright (c) ADL Publishing Elżbieta Żółtak, wszelkie prawa zastrzeżone.