Angielskim do mnie mów, część 2

Obejrzyj wersję demo kursu

Pobierz wersję DEMO kursu (28 MB)"Angielskim do mnie mów 2" jest multimedialnym kursem dla zaawansowanych, dzięki któremu
nie musisz przyswajać żadnych zasad gramatyki!

Oglądaj dalsze przygody bohaterów kursu, a specjalnie dobrane dialogi po polsku i angielsku pozwolą Ci uczyć się angielskiego intuicyjnie, przy pomocy ojczystego języka, zgodnie z metodą ADL.

W kolejnych 30 epizodach uczestniczysz w toczącej się akcji i jednocześnie uczysz się angielskiego.

Wygodny program pozwala Ci łatwo nawigować po zawartości kursu.Możesz słuchać i czytać rozmów Shrewd i jej przyjaciół po polsku i angielsku.W każdej scence pojawia się wiele nowych słów i zwrotów. Dialogi są tak dobrane, abyś mógł je łatwo zapamiętać i intuicyjnie przyswajać nowe słownictwo.Świetni lektorzy, wśród nich wielu native-speakerów, pomogą Ci ćwiczyć poprawną wymowę i rozpoznawać różne akcenty angielskiego. Możesz wzbogacać słownictwo i uczyć się układać różnorodne angielskie zdania.

Multimedialne, wyświetlane na ekranie i czytane przez lektorów słowniczki pozwolą Ci jeszcze lepiej utrwalić nowe słowa. Możesz słuchać, czytać i ćwiczyć wymowę i pisownię wyrazów.Testy i ćwiczenia z odpowiedziami dodatkowo pomogą Ci utrwalać nowe słowa i całe zdania. Pozwolą Ci nauczyć się układać bardzo różnorodne wypowiedzi.Możesz w ciekawy i przyjazny sposób opanować 12.000 słów i zwrotów. Jest ich 5.000 w pierwszej części kursu i 7.000 nowych w drugiej.
Pozwoli Ci to swobodnie posługiwać się angielskim w dowolnej sytuacji.

Całą zawartość kursu możesz także nagrać na odtwarzacz MP3,
dzięki czemu możesz słuchać i uczyć się angielskiego w dowolnym miejscu!
Na płycie DVD znajdziesz następujące materiały:

  • 30 epizodów w wersji polsko-angielskiej. Wszystkie dialogi słyszysz po polsku i po angielsku łatwo rozumiejąc nowo poznawane słowa i zwroty.
  • 30 epizodów w wersji angielskiej. Pomagają Ci ćwiczyć nowo nabyte zdolności językowe.
  • 30 polsko-angielskich słowniczków, które pomagają Ci lepiej zapamiętać nowe słowa i zwroty.
  • 30 testów ze zdaniami zawierającymi poznane słowa. Ułatwiają Ci one posługiwanie się językiem w wielu nowych sytuacjach.
  • Wszystkie materiały w wersji dźwiękowej MP3 - razem 24 godziny! Dzięki nim możesz słuchać epizodów i słowniczków w dowolnym czasie, ucząc się podświadomie, bez wysiłku, w dowolnym miejscu!:)
  • Wszystkie materiały w wersji tekstowej PDF! Możesz je wydrukować, czytać, uzupełniać ćwiczenia oraz testy i jeszcze szybciej i skuteczniej uczyć się angielskiego!Copyright (c) ADL Publishing Elżbieta Żółtak, wszelkie prawa zastrzeżone.