Angielskim do mnie mów, część 1

Obejrzyj wersję demo kursu

Pobierz wersję DEMO kursu (9 MB)"Angielskim do mnie mów 1" jest multimedialnym kursem dla początkujących i średniozaawansowanych, dzięki któremu
nie musisz przyswajać żadnych zasad gramatyki!

Oglądaj przygody bohaterów kursu, a specjalnie dobrane dialogi po polsku i angielsku
pozwolą Ci uczyć się angielskiego intuicyjnie, przy pomocy ojczystego języka, zgodnie z metodą ADL.

W kolejnych 50 epizodach uczestniczysz w toczącej się akcji i jednocześnie uczysz się angielskiego.

Wygodny program pozwala Ci łatwo nawigować po zawartości kursu.Możesz słuchać i czytać rozmów Shrewd i jej przyjaciół po polsku i angielsku.W każdej scence pojawiają się nowe słowa i zwroty.
Dialogi są tak dobrane, abyś mógł je łatwo zapamiętać i intuicyjnie przyswajać nowe słownictwo.Świetni lektorzy, wśród nich wielu native-speakerów, pomogą Ci opanować poprawną wymowę i poznać różne akcenty angielskiego.
Możesz powtarzać usłyszane zdania i ćwiczyć mówienie po angielsku.

Multimedialne, wyświetlane na ekranie i czytane przez lektorów słowniczki pozwolą Ci jeszcze lepiej utrwalić nowe słowa.
Możesz słuchać, czytać i ćwiczyć wymowę i pisownię wyrazów.Testy i ćwiczenia z odpowiedziami dodatkowo pomogą Ci utrwalać nowe słowa i całe zdania.
Pozwolą Ci jeszcze lepiej posługiwać się językiem w nowych sytuacjach.Możesz w przyjazny sposób opanować 5.000 słów i zwrotów!
Pozwoli Ci to swobodnie posługiwać się angielskim w różnych codziennych sytuacjach.

Całą zawartość kursu możesz także nagrać na odtwarzacz MP3,
dzięki czemu możesz słuchać i uczyć się angielskiego w dowolnym miejscu!
Na płycie DVD znajdziesz następujące materiały:

  • 50 epizodów w wersji polsko-angielskiej. Wszystkie dialogi słyszysz po polsku i po angielsku łatwo rozumiejąc nowo poznawane słowa i zwroty.
  • 50 epizodów w wersji angielskiej. Pomagają Ci ćwiczyć nowo nabyte zdolności językowe.
  • 50 polsko-angielskich słowniczków, które pomagają Ci lepiej zapamiętać nowe słowa i zwroty.
  • 50 testów ze zdaniami zawierającymi poznane słowa. Ułatwiają Ci one posługiwanie się językiem w wielu nowych sytuacjach.
  • Wszystkie materiały w wersji dźwiękowej MP3 - razem 14 godzin! Dzięki nim możesz słuchać epizodów i słowniczków w dowolnym czasie, ucząc się podświadomie, bez wysiłku, w dowolnym miejscu!:)
  • Wszystkie materiały w wersji tekstowej PDF! Możesz je wydrukować, czytać, uzupełniać ćwiczenia oraz testy i jeszcze szybciej i skuteczniej uczyć się angielskiego!Copyright (c) ADL Publishing Elżbieta Żółtak, wszelkie prawa zastrzeżone.