Angielski dla leniwych, część 2

Obejrzyj wersję demo kursu

Pobierz wersję DEMO kursu (6 MB)

Pobierz zestaw ćwiczeń do kursu (9 MB)Masz dość trudnych i niejasnych wyjaśnień angielskiej gramatyki? "Angielski dla leniwych 2" jest więc dla Ciebie!

Został on dla Ciebie stworzony i w całości za Ciebie przeczytany przez świetnych lektorów, abyś mógł szybko i skutecznie zapamiętać wiele przydatnych słów i zwrotów i abyś nauczył się nimi efektywnie posługiwać w różnych kontekstach i sytuacjach. Pomogą Ci w tym jasne wyjaśnienia w ojczystym języku i wiele przykładów, oraz metoda ADL.

Wiedzę będziesz przyswajać stopniowo, w uporządkowany sposób, według Mapy Mózgu. Pomoże Ci ona wyobrazić sobie strukturę języka i pozwoli Ci uczyć się przy pomocy skojarzeń.Wygodny program, na którym widzisz ścieżki prowadzące do elementów struktury angielskiego, pozwoli Ci łatwo nawigować po zawartości podręcznika:Zrelaksuj się przy komputerze lub odtwarzaczu MP3 i słuchaj 9 znakomitych lektorów: polskich, amerykańskich i brytyjskich. Poznawaj różne akcenty angielskiego i przyswajaj poprawną wymowę. Ucz się języka bez wysiłku!

Aby ułatwić Ci naukę, ułożyliśmy dla Ciebie prawie 5.500 różnorodnych przykładowych angielskich zdań z tłumaczeniami. Pozwolą Ci one nauczyć się swobodnie rozmawiać po angielsku na dowolny temat.

W nauce dodatkowo pomogą Ci ćwiczenia z odpowiedziami. Tłumaczysz w nich polskie zdania na angielski i przy pomocy ojczystego języka zapamiętujesz angielskie słowa i zwroty. Ćwiczysz układanie różnorodnych zdań i uczysz się swobodnie posługiwać angielskim w różnych sytuacjach.

Razem z "Angielskim dla leniwych" podręczniki tworzą kompletny kurs nauki języka. 14+18 godzin MP3

Angielski w 32 godziny!

Ich zawartość widzisz na kompletnej Mapie Mózgu języka angielskiego.Teraz możesz świetnie opanować angielski ucząc się w uporządkowany sposób, bez stresów i zbędnego wysiłku!
Na płycie CD znajdziesz następujące materiały:

  • Program, który pozwala Ci oglądać zawartość kursu na Mapie Mózgu oraz czytać i słuchać poszczególne rozdziały.
  • Wszystkie materiały także w wersji dźwiękowej MP3! - razem 18 godzin! Możesz nagrywać rozdziały kursu na odtwarzacz MP3, słuchać lekcji i przyswajać angielski kiedy tylko chcesz!
  • Wszystkie materiały w wersji tekstowej PDF! Możesz je czytać na komputerze oraz wydrukować i uczyć się w tradycyjny sposób.Copyright (c) ADL Publishing Elżbieta Żółtak, wszelkie prawa zastrzeżone.