Angielski dla leniwych, część 1

Obejrzyj wersję demo kursu

Pobierz wersję DEMO kursu (5 MB)

Pobierz zestaw ćwiczeń do kursu (7 MB)Masz dość trudnych i niejasnych wyjaśnień angielskiej gramatyki? "Angielski dla leniwych" jest więc dla Ciebie!

Został on dla Ciebie stworzony i w całości za Ciebie przeczytany przez świetnych lektorów, abyś mógł szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego przy pomocy jasnych wyjaśnień w ojczystym języku i wielu przykładów, zgodnie z metodą ADL.

"Angielski dla leniwych" nauczy Cię różnych sposobów układania angielskich zdań. Wiedzę będziesz przyswajać stopniowo, w uporządkowany sposób, według Mapy Mózgu. Pomoże Ci ona wyobrazić sobie strukturę języka i pozwoli Ci uczyć się przy pomocy skojarzeń.Wygodny program, na którym widzisz ścieżki prowadzące do elementów struktury angielskiego, pozwoli Ci łatwo nawigować po zawartości podręcznika:Usiądź, zrelaksuj się przy komputerze lub odtwarzaczu MP3 i ucz się angielskiego bez wysiłku, słuchając nagrania.

Ponad 3.600 przykładowych zdań z tłumaczeniami pozwoli Ci poznać język i zrozumieć zasady układania zdań. Nauczy Cię poprawnej wymowy i pozwoli swobodnie formułować własne myśli po angielsku.

W nauce dodatkowo pomogą Ci ćwiczenia z odpowiedziami. Tłumaczysz w nich polskie zdania na angielski i przy pomocy ojczystego języka ćwiczysz układanie angielskich zdań. Uczysz się myśleć i mówić po angielsku.

Razem z "Angielskim dla leniwych część 2" oba podręczniki tworzą kompletny kurs nauki języka. 14+18 godzin MP3

Angielski w 32 godziny!

Ich zawartość widzisz na dołączonej do drugiej części kursu kompletnej Mapie Mózgu języka angielskiego.Teraz możesz świetnie opanować angielski ucząc się w uporządkowany sposób, bez stresów i zbędnego wysiłku!
Na płycie CD znajdziesz następujące materiały:

  • Program, który pozwala Ci zobaczyć zawartość kursu na Mapie Mózgu i pozwala Ci czytać i słuchać poszczególne rozdziały.
  • Wszystkie materiały w wersji dźwiękowej MP3! - razem 14 godzin! Możesz nagrywać rozdziały kursu na odtwarzacz MP3, słuchać lekcji i przyswajać angielski kiedy tylko chcesz!
  • Wszystkie materiały w wersji tekstowej PDF! Możesz je czytać na komputerze oraz wydrukować i uczyć się w tradycyjny sposóbCopyright (c) ADL Publishing Elżbieta Żółtak, wszelkie prawa zastrzeżone.